## ##

Õpilased

I KLASS

1. ROLAND BIRNBAUM
2. MARTEN kALAJAS
3. SANDER KASK
4. KARL-KRISTJAN KIVIMAA
5. OLIVER OTT
6. KAREL PALK
7. ELIZABETH PEDOKAND BUTLER
8. BRANDON RATTAS
9. CARL-KRISTOFER ROHTLA
10. AVELYN SIIM
11. TAURIS TARTO
Klassijuhataja: Jaana Hamer

II KLASS

1. KENERT AMOR
2. ERNST-RUDOLF ANIER
3. SIIM BRAUST
4. MARI-LIIS BUHT
5. KASPAR HIIELAID
6. KERTU KALAUS
7. ATS KARU
8. CRETE LIIS KUND
9. UKU-LAUR LEICHTER
10. ANNA-MARIA MERILOO
11. ROSANNA MÄTAS
12. AKSEL OJA
13. MIRELL REMEK
Klassijuhataja Tiia Lepp

III KLASS

1. JANELI ADONOV
2. SANDRA JEVDOKIMOV
3. LY-SANDRA HENDRIKSON
4. MARTIN HIIELAID
5. JOHANNA KLAASMÄGI
6. MATHIAS KUKK
7. MADIS LEHTMETS
8. MAIT LEHTMETS
9. SANNA LEHTMETS
10. PAULA MANITSEVA
11. LAURA NEIDEK
12. JOHANN ROBIN SOON
13. EVELYN SIIM
14. ROMET TAMMSALU
15. TORMIS TARTO
Klassijuhataja: ANNE HIIELAID

 IV KLASS

1. KENERT MARKUS ALTERMANN
2. HELINA-LY HENDRIKSON
3. MARTIN ILVES
4. JOHANNES KOKKAR
5. MAI-LY MÄE
6. GEORG PEDOKAND BUTLER
7. RILAN REMEK
8. ANDER BIRNBAUM
9. MARILYN KALME
Klassijuhataja: JANA PÕHJALA

 V KLASS

1. KARL-RICHARD ANIER
2. KAROLIINA HÕBEMÄGI
3. LAURA-LIISA ILVES
4. MAIKEL KALAJAS
5. LENNA LAANEMETS
6. REIO LIIDARU
7. STEN-MARKUS KALME
8. KEVIN RIIMA
9. LEE ELIISABET SOON
10. HARDI TIKKERBER
11. IVARI TREIMAN
12. STEN-ANDERO VEERMETS
13. JANERI ROHTLA
14. OSKAR VEETÕUSME
15. NIKITA ABAŠIN
16. EGERT RAJASTE
Klassijuhataja: LEA KÜLMALLIK

  VI KLASS

1. JOOSEP ALLIKSOO
2. ANNABEL KAJA
3. JAKOB KLAASMÄGI
4. MIIA KOKKAR
5. MADIS LEPA
6. ADELE SEPAJÕE
7. ARDI ALEKSANDROV
8. RAIMOND HENDRIKSON
9. LAURA LEHTMETS
10. BERIT KAASIK
11. KERTU KÜLMALLIK
12.HOLGER MÄNNI
13. LIINE OJA
14. GULDAR OTT
Klassijuhataja: EVE KRUUSMAA

 VII KLASS

1. ANTS BRAUST
2. MIKK HABAKUK
3. RANEL LIIDARU
4. AKSEL PORROSON
5. SIRET PUDEL
6. KATI PÄRN
7. TAURI SINIORG
8. EMMA LOVIISE SOON
9. LIISA TEIDLA
10. KARLIS ALEKSANDROV
11. MOONA PROOVER
Klassijuhataja: KERSTI TAMPERE

VIII KLASS

1. JANETTE ADONOV
2. KRISTOFER JÄRV
3. MARTIN KROOBEN
4. ROMEO PADRIK
5. JOONAS PEENSALU
6. JANARI PETTAI
7. MATIAS AAL
8. MARKUS KASE
9. PÄRTEL OJA
10. STEN OLIVER TAMMSALU
11. SIRELIN VESTENBERG
12. REIN VÄLI
Klassijuhataja: Pille Lumiste

IX KLASS

1. TAAVI  BLOCK
2. ELARI MAIDLA
3. ANDREI SÕRTSENKO
4. RAIMOND MÄE
5. KAROLINA KARP
6. JANNE NIINESALU
7. KRISTO HEINMÄE
8. CAROLA KASE
9. KADRI LIIS LEICHTER
10. MELISSA PROOVER
11. OLIVER-STEN RÄMSON
12. KADRI-LIIS TAMM
13. MERILIN VESKILT
Klassijuhataja: IIVI MAIDLA

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021  Laekvere põhikool   globbers joomla templates