## ##

Õpilased

I KLASS

Klassijuhataja Jana Põhjala

II KLASS

1. ROLAND BIRNBAUM
2. MARTEN kALAJAS
3. SANDER KASK
4. KARL-KRISTJAN KIVIMAA
5. OLIVER OTT
6. TAURIS TARTO
7. ELIZABETH PEDOKAND BUTLER
8. BRANDON RATTAS
9. AVELYN SIIM
Klassijuhataja: Jaana Hamer

III KLASS

1. KENERT AMOR
2. ERNST-RUDOLF ANIER
3. SIIM BRAUST
4. MARI-LIIS BUHT
5. KASPAR HIIELAID
6. KERTU KALAUS
7. ATS KARU
8. CRETE LIIS KUND
9. UKU-LAUR LEICHTER
10. ANNA-MARIA MERILOO
11. ROSANNA MÄTAS
12. AKSEL OJA
13. MIRELL REMEK
14. EVELYN SIIM
Klassijuhataja Tiia Lepp

 IV KLASS

1. JANELI ADONOV
2. SANDRA JEVDOKIMOV
3. LY-SANDRA HENDRIKSON
4. MARTIN HIIELAID
5. JOHANNA KLAASMÄGI
6. MATHIAS KUKK
7. MADIS LEHTMETS
8. MAIT LEHTMETS
9. SANNA LEHTMETS
10. PAULA MANITSEVA
11. LAURA NEIDEK
12. JOHANN ROBIN SOON
13. ROMET TAMMSALU
14. TORMIS TARTO
Klassijuhataja: ANNE HIIELAID

 V KLASS


1. HELINA-LY HENDRIKSON
2. MARTIN ILVES
3. JOHANNES KOKKAR
4. MAI-LY MÄE
5. RILAN REMEK
Klassijuhataja: Ülle Tikkerber

 

  VI KLASS

1. KARL-RICHARD ANIER
2. KAROLIINA HÕBEMÄGI
3. LAURA-LIISA ILVES
4. MAIKEL KALAJAS
5. LENNA LAANEMETS
6. REIO LIIDARU
7. KEVIN RIIMA
8. LEE ELIISABET SOON
9. HARDI TIKKERBER
10. IVARI TREIMAN
11. STEN-ANDERO VEERMETS
12. JANERI ROHTLA
13. OSKAR VEETÕUSME
14. NIKITA ABAŠIN
Klassijuhataja: LEA KÜLMALLIK

 

 VII KLASS

1. JOOSEP ALLIKSOO
2. ANNABEL KAJA
3. JAKOB KLAASMÄGI
4. MIIA KOKKAR
5. MADIS LEPA
6. ADELE SEPAJÕE
7. ARDI ALEKSANDROV
8. RAIMOND HENDRIKSON
9. LAURA LEHTMETS
10. BERIT KAASIK
11. KERTU KÜLMALLIK
12.HOLGER MÄNNI
13. LIINE OJA
14. GULDAR OTT
15. VIKTOR PILVE
Klassijuhataja: EVE KRUUSMAA

 

VIII KLASS

1. ANTS BRAUST
2. MIKK HABAKUK
3. RANEL LIIDARU
4. AKSEL PORROSON
5. SIRET PUDEL
6. KATI PÄRN
7. TAURI SINIORG
8. EMMA LOVIISE SOON
9. LIISA TEIDLA
10. KARLIS ALEKSANDROV
11. MOONA PROOVER
Klassijuhataja: Pille Lumiste

 

IX KLASS

1. JANETTE ADONOV
2. KRISTOFER JÄRV
3. MARTIN KROOBEN
4. ROMEO PADRIK
5. JOONAS PEENSALU
6. JANARI PETTAI
7. MATIAS AAL
8. MARKUS KASE
9. PÄRTEL OJA
10. STEN OLIVER TAMMSALU
11. SIRELIN VESTENBERG
12. REIN VÄLI
Klassijuhataja: Kersti Tampere

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022  Laekvere Kool   globbers joomla templates